Lidyabet186 giriş – Lidyabet186.com Yeni Giriş Adresi

Lidyabet186 giriş – Lidyabet186.com Yeni Giriş Adresi

Lidyabet yeni giriş adresi lidyabet186.com olarak değişmiştir. Bu yeni giriş adresi tüm kullanıcılarımıza e posta yoluyla tarafımızdan bilinçli şekilde olmadığı, Bilişim Teknolojileri Kurumu’nun bir yaptırımı olduğu bilgisi verilmiştir. Detaylı bilgi için Lidyabet186.com sitesine tıklayınız.

Lidyabet Hesabı Nasıl Kapatılır?

Lidyabet hesabınızı kapatmanız için öncelikle olarak e posta adresinizin güncel ve kullanılıyor olması gerekmektedir. İlk olarak siteye giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek üyelik girişinizi tamamlayınız. Daha sonra sitede üst kısımda bulunan hesap bölümüne gelerek ayarlar kısmına giriş yapınız. Bulunduğunuz kısımda hesap ayarları butonu olacaktır. Butona tıkladıktan sonra hesabımı dondur veya kapat gibi seçeneklerin bulunduğu kısımlardan gerçekleştirmek istediğiniz işlemi tıklayıp sizi yönlendirdiği sayfadan istenilen bilgileri giriniz. Bu istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yaptığınız işlem gerçekleşmeyecektir. Hesabınızda kalan bonusları çekme talebinde bulunabilir eğer bu işlemi gerçekleştiremiyorsanız canlı yardımdan talepte bulunabilirsiniz. Hesabınızı kapatabilmeniz için size verilen talimatlara adım adım ilerleyerek doğru işlemler yaparsanız işleminiz gerçekleşecektir. Lidyabet ailesi olarak sizleri memnun edebilmek en önemli ilkelerimizden biridir.

Lidyabet İletişim Numarası

Lidyabet Online Gaming sektöründe yılı aşkın yöneticilik deneyimi olan bir ekip tarafından 2015 yılında projelendirilmiş ve Ekim 2015 tarihinde faaliyete geçmiştir. Amacımız üyelerimize pratik oyunlar sunarak daha fazla kazanmalarını ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Bizlere canlı destekten ulaşabilir herhangi bir durumda sizlere yardımda bulunacağımıza garanti etmekteyiz. Canlı destek hattı dışında bizlere ulaşabileceğiniz çeşitli sosyal medya hesaplarımız da mevcuttur. Herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda bizleri sosyal medya üzerinden takip ederek güncel paylaşımlar sayesinde her şeyden kolay bir şekilde haberdar olabilirsiziniz İnstagram adresimiz @lidyabetcom kullanıcı adıyla sizlere hizmet etmektedir. Bir başka sosyal medya üzerinden ulaşabileceğiniz Twitter adresimiz ise @lidyabetCom kullanıcı adına sahip olan adresimizdir. Hesaplarımızı takip ederek kampanyalarımızdan daha kolay haberdar olabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Birebir iletişim için sitede alt köşede bulunan canlı destek butonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiket: lidyabet 186, lidyabet186, lidyabet186.com